ارجاع و تعویض کالا

شرکت آریا اچ پی درصورت مشاهده هرگونه نقص در عملکرد ، کارتریج مورد نظررا در واحد کنترل کیفیت (QC) بررسی و پس از تایید ایراد، شرایط تعویض طبق اصول پشتیبانی آریا اچ پی تعویض می گردد.

واحد کنترل کیفیت گروه آریا اچ پ‍‍‍‍‍‍‍ی (QC) :

محور اصلی فعالیت های گروه آریا اچ پی بر کیفیت استوار است . ما به طور قوی بر این باوریم که کارایی موفق عملکرد ما در تمامی جنبه های کسب و کار منوط به حفظ استانداردهای بالا و ارتقاء ارزش افزوده از طریق سطح کیفیت است . واحد کنترل کیفیت شرکت آریا اچ پی متشکل از پرسنلی آموزش دیده می باشد که به موازات واحدهای دیگر در راستای کنترل و حفظ شاخص های کیفی و ارایه مطلوب محصولات به مشتریان به صورت شبانه روزی در حال کال و تلاش است .

بحث عمده کنترل کیفیت مربوط به انجام نمونه گیری در سطح پیشرفته و جامع از تولیدات روزانه بازرسی آنها توسط افراد مجرب و دستگاه و نرم افزارهای مرتبط مهندسی می باشد . که در این خصوص واحدی به این نام در کارخانه آریا اچ پی احداث گردیده است.

اهداف و مسیولیت های واحد کنترل کیفیت :

تهیه مشخصات برای مواد اولیه ورودی به کارخانه ( استاندارد کارخانه ای )
بازرسی لوازم و تجهیزات مورد نیاز ، کنترل فنی و بهداشت کارخانه
رفع نقایص و اشکالات

مزایای استقرار سیستم کیفیت :

کاهش هزینه ها . بهبود بهره وری و کارایی . بهبود در روحیه کارکنان ، افزایش سطح کیفیت محصولات و خدمات ، بهبود رضایت و افزایش اعتماد مشتریان ، شهرت در بازار ، افزایش قابلیت رقابت

 * توجه داشته باشید در صورت شکستگی پس از جدا کردن نوار پلمپ, گارانتی شامل محصولات آریا اچ پی نخواهد شد.