آریا اچ پی: تولیدکننده کارتریج های ایرانی

آریا اچ پی: تولیدکننده کارتریج های ایرانی

آریا اچ پی: تولیدکننده کارتریج های ایرانی


 شرکت آریا هدف پایدار با بیش از 18 سال فعالیت مستمر و پویا ، هم اکنون در زمره شرکت های برتر بخش فناوری رایانه شناخته می شود.
 ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که به صورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی ماشین های اداری و مواد مصرفی ایفای نقش نماید ، که در همین راستا بعد از واردات و توزیع کارتریج های اورجینال ، اقدام به تولید کارتریج های ایرانی با برند آریا اچ پی با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی خود نموده است .
 شرکت آریا هدف پایدار در حال حاضر با اشتغال بیش از 50 نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید انواع کارتریج های ایرانی در 3 طبقه بندی آریا اچ پی ، آریا اچ پی گلد و آریا اچ پی گلد پلاس ، با استفاده از بهترین قطعات و تجهیزات ، در یک تراز پیشرو مشغول به فعالیت می باشد . سعی نموده ایم تا روند حرکتی شرکت را بر مبنای یک رویکرد مدیریتی صحیح به نحوی بنا نماییم که کلیه فرآیندها با هم افزایی دانش و تجربه بر اساس یک تفکر سیستماتیک و هماهنگ، پیگیری شوند .
 اهداف و اندیشه های حاکم بر شرکت آریا اچ پی در جهت دستیابی به شاخصه های ممتاز و کسب جایگاهی ویژه در بازار رقابتی فروش محصولات تولیدی خود به شرح ذیل می باشد :
 • رعایت استاندارد های کیفیت خدمات و محصولات
 • به کارگیری عناصر مجرب و متخصص
 • اصل مشتری مداری و کسب رضایت مشتری و بالا بردن سطح خدمات پس از فروش
 در راستای چنین اندیشه ای ، شرکت ضمن انطباق فرآیند سازمانی خود با سیستم مدیریت کیفیت و استاندارد های بین المللی موفق به اخذ نشان زرین لوح سه ستاره، نشان کیفیت و بهره وری و نشان همایش زنجیره موفقیت سازمانی گردیده است و با چنین پشتوانه ای توانست در زمره سازمانهای طرف قرارداد شرکت های مهمی از جمله بانک ها، شرکت های نفتی و گازی ، پتروشیمی ها، صنایع خودرو سازی و نظامی و... قرار گیرد .
 امید است که با اتکال به قدرت لایزال الهی و با تلاش مستمر ، بتوانیم در کنار شما این مسیر دشوار را طی نماییم .

نظرات کاربران

    • کامیار وجدانی
    • #3 اردیبهشت ماه 1398
    • کیفیت کارتریجهای ایرانی آریا اچ‌پی با اورجینال تفاوتی نداره